no-img
VIPM-دریافت محصولات VIP

قوانین و مقررات - VIPM-دریافت محصولات VIP


VIPM-دریافت محصولات VIP
تبچی ویندوز تخفیف ویژه بامیلو کتب دانشگاهی PDF

صفحه جدا

قوانین و مقررات


قوانین و مقررات

ضمن تشکر از انتخاب این سایت ، از آنجا که استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین است، تقاضا می شود آن را به دقت مطالعه فرمایید.

تعاریف

در این بخش واژه هایی که در متن قوانین مورد استفاده قرار می گیرند، تعریف می شوند.

 • فروشگاه: سایت دریافت محصولات وی آی پی – بخش ثبت نام ویژه
 • سایت: وب سایت فروشگاه اینترنتی به آدرس www.vipm.ir
 • محتوای سایت: شامل متن، عکس، فیلم و مشخصات فنی محصولات یا کلیه مقالات و اخبار درج شده در سایت و وبلاگ می باشد.
 • کاربر: هر فردی که از طریق اینترنت وارد سایت شده باشد، کاربر تلقی می شود.
 • عضو: کاربری که به عضویت اولیه یا کامل سایت درآمده باشد، عضو تلقی می شود.
 • مشتری: کاربر یا عضوی که از سایت خرید می نماید.
 • سفارش: کالا یا کالاهایی که مشتری انتخاب و قصد خرید آنها را اعلام می نماید.
 • استعلام: ارسال سفارش از طرف مشتری برای بررسی موجود بودن کالاهای سفارش داده شده و بررسی تغییر قیمت احتمالی.

ایجاب و قبول سفارش

مشابه محیط فیزیکی، در محیط الکترونیکی نیز هر گونه داد و ستدی که انجام می گیرد، نشان دهنده وقوع یک عقد یا قرارداد می باشد. عقد یا قرارداد مطابق ماده ۱۸۳ قانون مدنی عبارتست از اینکه ” یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد بر امری نمایند و مورد قبول آنها باشد ” ؛ بر همین اساس قرارداد آنلاین نیز قراردادی است که از طریق “داده پیام” منعقد می گردد.

ایجاب، پیشنهاد انجام یک معامله به شخص دیگر است بطوریکه اگر پیشنهاد مزبور مورد قبول واقع گردد، عقد منعقد می گردد. قبول نیز عبارتست از اعلام رضایت به ایجاب ابزار شده برای انعقاد قرارداد. بنابراین هنگامی که ایجاب و قبول از طریق داده پیام انجام گیرد، یک قرارداد آنلاین منعقد شده است، لذا هنگامیکه مشتری سفارش خود را نهایی می نماید در واقع قرارداد منعقد شده است، ملزم به پرداخت پول می باشد.

توجه نمایید که صرف ایجاب برای ایجاب کننده تعهدی بوجود نمی آورد و وی می تواند ضمن ایجاب، مدت زمانی که در آن پیشنهاد پابرجاست یا سایر شروط را مشخص نماید.

با توجه به آنکه طبق روال کاری فروشگاه مرحله اول خرید، استعلام سفارش می باشد، پاسخ استعلام سفارش مشتری به منزله ایجاب و نهایی کردن سفارش توسط مشتری به منزله قبول است.

ثبت هر گونه سفارش به منزله آگاهی و قبول قوانین سایت بوده و لذا مشتری موظف است قبل از هر گونه ثبت سفارش این قوانین را به دقت مطالعه و در صورتیکه با آنها موافق است، سفارش را برای استعلام ارسال نماید.

مراحل ثبت سفارش و خرید

ثبت سفارش و خرید اشتراک

 • کاربر می تواند با تهیه اشتراک ویژه ، تمام محصولات سایت را دانلود کند.
 • اشتراک گذاری لینک های دانلود محصولات سایت ممنوع میباشد و در صورت مشاهده اکانت کاربر خاطی برای همیشه مسدود خواهد شد.
 • تمامی لینک های دانلود محصولات سایت بررسی و قرار داده شده اند ، اگر لینک های دانلود محصولی با مشکل مواجه شده باشند کافی است از طریق ربات تلگرامی سایت لینک مشکل دار را ارسال کرده و منتظر دریافت لینک دانلود جدید بماند ( زمان انتظار بین ۱ تا ۴۸ ساعت )
 • تمامی محصولات سایت قبل از انتشار بررسی شده اند ، اما ممکن هست محصولی بدلایل انتشار آپدیت جدید ، تغییر سرور ، مشکل سرور یا موارد دیگر با مشکل مواجه شده باشد که در اینصورت کافی است کاربر از طریق ربات تلگرامی سایت لینک محصول مشکل دار را ارسال کرده و منتظر دریافت لینک دانلود جدید بماند ( زمان انتظار بین ۱ تا ۴۸ ساعت )
 • محصولاتی که بنابدلایل مختلف از کار افتاده باشند با محصولات مشابه دیگر جایگزین خواهند شد.
 • بدلیل چند محصولی بودن سایت و اینکه با تهیه اشتراک امکان دانلود یک یا تمام محصولات سایت وجود دارد کاربر حق لغو اشتراک و بازپس گرفتن هزینه اشتراک را نخواهد داشت.

نهایی شدن سفارش و دریافت اشتراک

 1. بطور معمول حداکثر یک دقیقه پس از ثبت سفارش، اشتراک بصورت خودکار فعال می گردد ، اما اگر اکانت کاربری فعال نشده باشد کاربر باید مشکل را از طریق ربات تلگرامی گزارش کند تا آن اکانت فعال گردد ( زمان انتظار بین ۱ تا ۴۸ ساعت )
 2. کاربران و مشتریان برای مشاهده، دریافت اطلاعات و حتی ثبت سفارش اشتراک ملزم به ثبت نام در سایت می باشند.
 3. مشتریان در هنگام ثبت سفارش باید سعی کنند اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد سایت نمایند، در غیراینصورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده ایشان می باشد.

روشهای پرداخت

به منظور تامین رفاه هر چه بیشتر مشتریان، فروشگاه کلیه راهها و روشهای ممکن پرداخت را برای مشتریان فراهم نموده است:

پرداخت آنلاین (پرداخت از طریق درگاه بانکی)

امکان بحث و تبادل نظر در سایت

 1. در سایت امکان بحث و تبادل نظر با سایر کاربران، ثبت نظرات، پیشنهادات و سؤالات فراهم شده است. در این زمینه کاربران موظف هستند از درج هرگونه مطالب مغایر با اصول قانونی و اخلاقی، افترا آمیز، تهدید کننده حریم خصوصی افراد یا حقوق مالکیت معنوی و هرگونه مطالب ناشایست دیگر جداً خودداری نمایند، در غیراینصورت کلیه مسئولیت و عواقب قانونی آن بر عهده ایشان می باشد.
 2. فروشگاه در نشر یا عدم نشر نظرات کاربران دارای اختیار کامل می باشد.
 3. در صورتیکه کاربری نسبت به رعایت و ضوابط فروشگاه در درج نظرات توجه کافی نداشته باشد، فروشگاه مجاز است از دسترسی مجدد کاربر به سایت جلوگیری به عمل آورده و در صورت لزوم وی را تحت پیگرد قانونی قرار دهد.

محتوای سایت

 1. فروشگاه حداکثر تلاش خود را برای درج محصولات عالی و با کیفیت به کار می گیرد، با این حال درست بودن تمامی مطالب و بدون نقص بودن محتوای اطلاعات خود را تضمین نمی نماید.
 2. فروشگاه در راستای افزایش آگاهی و اطلاع رسانی به کاربران سایت، نسبت به تهیه محتوای لازم اقدام نموده است. این اطلاعات توسط گروه تخصصی سایت و از منابع معتبر و با دقت در اعتبار آنها تهیه شده و به صورت مستمر از جهت درست و به روز بودن بازبینی می گردند. با این حال وی آی پی ام هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتوای این مطالب، اشکالات غیرعمدی و ایرادات نگارشی آن نمی پذیرد.
 3. فروشگاه خود را مجاز می داند در هر زمان نسبت به تغییر محتوا و اطلاعات سایت و محصولات اقدام نماید.
 4. درصورتیکه کاربران محتوایی برای سایت ارسال نمایند، فروشگاه این حق را خواهد داشت تا نسبت به استفاده، تغییر، تصحیح و انتشار یا عدم انتشار آن تصمیم گیری و اقدام نماید. با این حال مسئولیت صحت و درستی مطالب تماماٌ به عهده فرستنده می باشد.

تبلیغات در فروشگاه

فروشگاه محتوای سایت هایی که قصد تبلیغات در سایت را دارند از نظر مغایرت با اصول و قوانین کشور مورد بررسی قرار می دهد اما صحت و سقم محتوا و خدمات آنها را مورد بررسی قرار نمی دهد و لذا هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوا و خدمات ارائه شده در این سایت ها ندارد.

مسئولیت ها و تعهدات کاربران و مشتریان برای استفاده از سایت

 1. هر گونه استفاده غیر متعارف، غیر مجاز و غیر قانونی از سایت توسط کاربران که منجر به آسیب، خرابی، از دست رفتن یا تغییر اطلاعات، افشای اطلاعات شخصی کاربران و سایر ضرر و زیان های احتمالی گردد، پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.
 2. کاربران موظف به حفاظت از اطلاعات شخصی کاربری خویش بوده و مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعاتی که از طریق شناسه کاربری و رمز عبور آن ها صورت می گیرد بر عهده آنان است.
 3. فروشگاه در قبال افشای اطلاعات کاربر در اثر قصور و یا ویروسی شدن سیستم کامپیوتری وی مسئولیتی نخواهد داشت.

حق مالکیت مادی و معنوی

کلیه محتوای سایت صرفاً متعلق به فروشگاه بوده و هرگونه کپی برداری و استفاده شخصی یا تجاری از آن بدون کسب مجوز مکتوب از فروشگاه غیر مجاز و پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

اختیارات فروشگاه

 1. فروشگاه همواره خود را مجاز و مختار می داند که نسبت به ایجاد تغییرات دلخواه در سایت از جمله تغییرات فنی و ظاهری، تغییر خدمات و نحوه ارائه آن، تغییر محتوا و اطلاعات سایت، تغییر در سیاست ها، حقوق و قوانین اقدام نماید.
 2. فروشگاه در هر زمانی اختیار را دارد که بنا به مصالح خود، ارائه سرویس به مشتریان و برقراری ارتباط با آنان را متوقف و نسبت به تغییر یا حذف کلیه مطالب یا خدمات خویش اقدام نماید.
 3. فروشگاه مجاز است هر کاربری که با کد معرف اقدام به ثبت نام و خرید یکی از محصولات در سایت وی آی پی ام را مینماید را شناسایی و اقدام به پرداخت پورسانت فقط به به معرف مشتری و فقط در یک سطح یا مرحله و یک بار ، برابر میزان پورسانتی که برای هر محصول در صفحه محصولات در پایین هر محصول مشخص شده را پرداخت نماید. هیچ مبلغ اضافی دیگری به جز مبلغ درج شده در پیش فاکتور دریافت یا پرداخت نخواهد شد.

سایت وی آی پی ام به جز آدرس www.vipm.ir هیچ گونه مرجع رسمی دیگری ندارد. درصورتیکه سایت بخواهد از طرق دیگری با مشتریان خود ارتباط برقرار نماید، حتماً آن را به صورت رسمی اطلاع رسانی خواهد کرد لذا در مقابل زیان های ناشی از تماس مشتریان با هرگونه راه ارتباطی غیرمجاز که از نام ام وی یا کیمیا یا باشگاه مشتریان ام وی استفاده نموده باشند، پاسخگو نخواهد بود.

موارد خاص

با توجه به اینکه قوانین فوق، قوانین کلی فروشگاه بوده و ممکن است در موارد خاص مشمول برخی کالاها نگردد، توضیحات درج شده در فاکتور و رسید تحویل کالا، که به امضاء مشتری می رسد، در این موارد ملاک عمل خواهد بود.

این فروشگاه اینترنتی برابر با قوانین جمهوری اسلامی ایران کار می کند و هر گونه فعالیت برابر با پروانه کسب کسب و کار های اینترنتی و زیر نظر اتحادیه فوق و مرکز رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ۱-۱-۷۴۳۷۵۸-۶۵-۰-۳ فعالیت خود را آغاز کرده و مشغول خدمت رسانی در راستای اقتصاد مقاومتی و استقلال مالی و حمایت از کار و تولید ملی فعالیت می کند.

با توجه به شعار رهبر انقلاب در سال های اخیر ، فروشگاه اینترنتی ام وی اقدام به کم کردن سود خود و پرداخت قسمتی از درآمد خود به بازاریابانی خواهد کرد که بتوانند کالایی را با کد معرف خود به فروش برسانند. فروشگاه موظف به پرداخت پورسانت بلافاصله بعد از خرید مشتری و پرداخت آنلاین مشتری به شخص معرف خواهد کرد. در این راستا با اضافه کردن گزینه ” دریافت کد معرف انتخابی ” این امکان را فراهم نموده ایم تا کسانی که معرفی ندارند بتوانند خرید کنند و مبلغ پورسانت به صورت اتفاقی به یکی از مشتریان پرداخت شود تا این انگیزه را برای مشتریان به وجود آورد که هر روز به پنل کاربری شان مراجعه کنند ور از محصولات جدید فروشگاه مطلع شده و انگیزه ای برای معرفی و فروش و بازاریابی محصولات برایشان به وجود آید و درآمدی داشته باشند.

 

هدف ما فروشگاهی است که بتواند جدید ترین و بهترین محصولات و خدمات را در زمینه های مختلف و با ارزان ترین قیمت اشتراک به ملت عزیز کشورمان ارائه نماییم.