اگر حق تالیف ( Copy Right ) شما توسط کاربران وی آی پی ام نقض شده است از طریق ایمیل به ما اطلاع دهید تا توسط ما بررسی و رفع شود.
توجه کنید در صورتی که آدرس سایت ، مدارک و اسناد شما درست باشد ، بلافاصله مطلب مربوطه از سایت حذف خواهد شد.

 

توجه :


وی آی پی ام یک سرویس اشتراک گذاری فایل است ، کلیه ی فایلهای این وبسایت توسط کاربران آپلود یا به اشتراک گذاشته میشود و مسئولیت هر فایل با منتشر کننده آن است و وی آی پی ام مسئولیتی نسبت به آن ندارد. وی آی پی فری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و هرگونه محتوی غیر قانونی را از سرورهای خود به محض مشاهده و یا اطلاع حذف مینماید.

لطفا درصورتیکه فرد ارائه دهنده محصولی دچار تخلفی در محتوا / مالکیت معنوی / نقض قوانین شده است باتوجه به موارد زیر گزارش بفرمائید

انتشار بدون اجازه محصول را چگونه می توانم پیگیری کنم ؟

در صفحه تماس باما ، گزارش تخلف کاربر مورد نظر را با ذکر مشخصات (عنوان و توضیحات پست) مطلبی که مورد شکایت شما است ارسال کنید بخش پشتیبانی ضمن بررسی مورد گزارش شده پاسخ شکایت شما را ارسال و نسبت به انجام اقدام مقتضی به سرعت عمل خواهد کرد.

مسئولیت حقوقی محصولات با چه کسی است ؟

مسئولیت حقوقی محصولات با نویسنده آنها است که نسبت به ایجاد پست و محتوای آن اقدام کرده است و از نظر پلیس فتا و دادسرا کاربر ایجاد کننده پست نسبت به ایجاد و محتوای صفحه ها مسئول است مشخصات نویسنده تمام پست ها در آرشیو کاربران موجود می باشد و با درخواست استعلام مراجع قانونی نویسنده پست معرفی می گردد.

هشدار :


هیچ کاربری حق انتشار محصولات پولی سایر وب سایت ها را در وی آی پی ام ندارد ، در صورت دریافت گزارش نقض قوانین ، حساب کاربری فرد ارسال کننده مطلب قفل شده و مبالغ کسب شده توسط آن فرد بلوکه خواهد شد.

» در نظر داشته باشید :

اگر حق شما از طرف کاربران وی آی پی ام رعایت نشده باشد و ما را مطلع نکنید ، تیم ما هیچگونه مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت.
شما می توانید از طریق ایمیل زیر ، درخواست خود را ارسال کنید.

[email protected]